“GAYRİMENKUL DÜNYASI VE FİNANS PİYASALARI ARASINDAKİ KÖPRÜ”

Yatırım kararı verilmesinden, pazarlama sürecinin sonuna kadar bütünleşmiş danışmanlık hizmetlerini tek bir çatı altında sunmakta olan Çelen Grubu; Değerleme, Geliştirme Danışmanlığı, Yatırım Danışmanlığı ve Tasarım hizmetleri başlıkları altında Finansal, Yönetimsel ve Geliştirme süreci desteği vermektedir.

Ilk şirketimiz Çelen ve Çelen Mimari Tasarım 1975 yılında kurulup, zaman içinde birçok konut, turizm, eğitim, ticari ve endüstiyel geliştirme projesine imza atmıştır.

1995 yılında kurulan, Türkiye’nin ilk özel sektör değerleme ve danışmanlık kuruluşu Çelen Kurumsal Gayrimenkul Değerleme & Danışmanlık 2003 yılında Sermaye Piyasası Kurulu’nca liste şirketler arasına alınmış olup kazandığı yerel ve uluslararası yeterlilikleriyle TMSF, belediyeler ve ABD Dışişleri Bakanlığı gibi resmi kuruluşlar; Dünya Bankası, IFC gibi finans kurumları ve; yerli ve yabancı birçok gayrimenkul geliştirici ve yatırımcının güven ve takdirini kazanmıştır.

2003 yılında Çelen Stratejik Yatırım Çözümleri’nin kurulmasıyla birlikte sunulan hizmetler, bütün Geliştirme ve Yatırım sürecini kapsamaya başlamıştır. Geliştirme Danışmanlığı; Yatırım Danışmanlığı; Süreç Yönetimi; yatırım ve işletme şirketlerine birleşme ve satın alma danışmanlığı; Gayrimenkul Portföy Yönetimi hizmetleri verilmektedir.

Bugün Çelen Grubu, altyapı, sanayi ve tüm üstyapı gruplarını kapsayan tecrübesiyle, gayrimenkul pazarı ile finans piyasaları arasındaki köprü görevini başarı ile üstlenmektedir.

ÇELEN GRUBU ŞİRKETLERİ